satis@ginzatravel.com Tur ve Operasyon :+90 242 814 62 83 Uçak Bileti İletişim :+90 242 814 22 39
Fiyat 0.00 TL

Avanos - Ürgüp - Dervent Vadisi - Göreme - Güvercinlik Vadisi 

Uç Hisar Kalesi - Şems-i Tebrizi Türbesi - Mevlana Müzesi - Üçgüzeller Peri Bacaları - Çanak Atölyesi - Asmalı Konak 

1.GÜN

 Belirlenen noktada buluşulup Antalya'dan otobüsümüzle gece  yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saat 07:00 'de Aksaray Ağaçlı Tesislerin de Kahvaltı Molası Veriyoruz. Molamızdan sonra programımıza  Ihlara Vadisi Gezisi ile başlıyor ardından  Kaymaklı Yeraltı Şehrine giderek Yeraltı şehrinin muhteşem büyülü ortamında gezimizi tamamlayıp otelimize hareket ediyoruz. Otelimiz de akşam yemeğimizin ardından serbest zaman dilimi.

KONAKLAMA      : STONE CONCEPT HOTEL ( KAYADAN OTEL ) 
ÖĞLEN YEMEĞİ : REHBERIMIZIN SİZİN İÇİN SEÇTİĞİ RESTORANTTA ÖĞLEN YEMEĞİ (EKSTRA)
AKŞAM YEMEĞİ : OTEL DE ALINACAK OLUP TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR. 

2.GÜN
Sabahın ilk ışıklarına tanık olabilmek için saat 04:00 da Balon Turumuza brifingden sonra  Başlıyoruz. 1 saat süren ve 800/1000 metre yükseliğe çıkan uçuşumuz süresince Kapadokya'nın eşsiz manzarasını görmenin tadını çıkarıyoruz. (BALON TURUMUZ EKSTRA OLARAK DÜZENLENMEKTEDİR.)
Balon Turumuzun ardından Kahvaltı için Otelimize Dönüyoruz. Kahvaltı sonrası Bölge Gezimiz için yola çıkıyoruz. İlk olarak Uçhisar Kalesi ile başlıyoruz , dileyen misafirlerimiz Kaleye çıkabilir. Uçhisar Kalesi programı esnasında  Üçhisar Kasabasını gezecek Kadar serbest zamanımız oluyor. 
Daha sonra Göreme yolu üzerinde Güvercinlik Vadisini yukarıdan görebileceğimiz bir nokta da mola verip Vadinin eşsiz manzarasını seyrediyor ve bu güzel manzarıyı anılarımıza eklemek için fotoğraf çekimi zamanı veriyoruz. 
Göreme Köyünden geçip , eskiden kalma oyma kiliseleriyle Ünlü Göreme Açık Hava Müzesini Geziyoruz. Müze gezimizden sonra Öğle Yemeği İçin Restorantımıza hareket ediyoruz.
Yemek sonrası Ürgüp , Üçgüzeller Peri Bacaları ,Asmalı Konak ve Şarap Evlerini geziyoruz.Ardından Dervent Vadisi gezimiz  sonrası Seramik Atölyesini ziyaret ediyor ve  otelimize dönüyoruz.

KONAKLAMA      : STONE CONCEPT HOTEL ( KAYADAN OTEL ) 
ÖĞLEN YEMEĞİ : HAN RESTORANT (Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. )
AKŞAM YEMEĞİ : OTEL DE ALINACAK OLUP TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR


3.GÜN
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden erken saatte ayrılıyoruz. Öğlen saatlerin de Konya'ya varış ve Rehberimizin seçtiği nokta da Konya'ya Özgü Etli Ekmek Yemek için Restorantımıza geçiyoruz. 
Öğlen Yemeğimizin ardından Konya Alladdin Tepessine varıyoruz orada ; , Karatay Müzesi , Şems-i Tebrizi Türbesi ve Ruhumuzu okşayan Mevlana Müzesi Gezimizi tamamlıyoruz. Ruhen dinlendiğimiz Konya programımızın ardından saat 16:00 'da Antalya 'ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam Saatlerinde Antalya'ya Ulaşıyor ve sizlerle Vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Öğlen Yemekleri 
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
 • Tüm Özel Harcamalar 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri + Müze Kart


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Yeni Model Lüx Otobüsler de Seyahat  
 • Profesyonel Ülkesel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Ginza  Tur Otobüs İçi İkramları 
 • Ginza Tur Güvencesi 
 • 2 Sabah Kahvaltısı 
 • 2 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.