satis@ginzatravel.com Tur ve Operasyon :+90 242 814 62 83 Uçak Bileti İletişim :+90 242 814 22 39
Fiyat 300.00 TL

                        Alaçatı Ot Festivali Turu / 2 Gece 3 Gün

1.GÜN (Gece Yolculuğu)

21:45 Terra City Önü,22:30 5M Migros'ta siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Araç içi ikramları eşliğinde Alaçatı'ya hareket ediyoruz.İlk mola yerimiz Denizli yolu üzerinde olacaktır. 

2.GÜN

İlk durağımız kahvaltınızı da alabileceğiniz ve keyifli zaman geçireceğiniz Alaçatı Ot  Festivali alanı olacaktır. Festival kapsamında düzenlenen otları tanıma ve toplama gezilerinden yemek atölyelerine, yabani ot ve bitkilerle beslenme seminerlerinden konserlere kadar birçok etkinlik düzenlenmektedir. Birbirinden değerli akademisyenlerin, aşçıların ve bloggerların söyleşileri ve atölyeleriyle dolu dolu geçen festivalin korteji renkli görüntülere sahne olmakta, korteje yüzlerce kişi eşlik etmektedir.Her saniyesinin tadını çıkarttığımız Festival alanından ayrılarak Çeşme'ye geçiyoruz ve Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. Tarihe yolculuğumuz sonrası Çeşme'de bulunan 5 YILDIZLI ÇEŞME BOYALIK BEACH HOTEL'e akşam yemeği ve konaklama için geçiyoruz. Yorulmadan tamamlayacağımız bugünün sonunda sakızlı türk kahvesi içmeyi unutmayın :)

 

3.GÜN 

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Kanuni'nin Rodos seferi için yaptırdığı surlar içine gizlenmiş sokakları ,  arnavut kaldırımları ve dokusu değişmeyen mimarisi ile  huzur kokulu Sığacık'a geçiyoruz.Her hali ile bizleri büyüleyen Sığacık'ta sadece Pazar Günleri kurulan Üretici Pazarını da gezme fırsatı buluyoruz.Ardından evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz.Şirince'ye varışımızın ardından yöresel ürünleri  tadıp alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz.  Şirince gezimizi takiben  dünyanın en güzel antik şehirlerinden biri olan Efes'in mermer sütunlu caddelerinde , Roma hamamlarını , büyük tiyatrolarını gezerek rehberimizin anlatımıyla  tarihte bir yolculuk yapıyoruz.  Efes Antik Şehri gezimiz sonrası Antalya'ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Ortaklar Çöp Şiş'e uğranarak yemek molası verilecektir.

Dikkat: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

 


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören yeri giriş ücretleri
 • İlk gün Sabah Kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar

Adres : Atatürk Cd. No: 3 07980 Kemer / Antalya - Türkiye
Tel      : +90 553 003 00 90 veya +90 242 344 37 77 
Email : satis@ginzatravel.com

 


Ücrete Dahil Hizmetler

 • Rehberlik Hizmetleri
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım 
 • Yardımcı rehberlik hizmetleri
 • 5 YILDIZ ÇEŞME BOYALIK BEACH RESORT  1 GECE KONAKLAMA
 • Açık Büfe 1 Sabah kahvaltısı
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 1 Akşam yemeği
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

ADNAN TAPKI - 10.04.2017 11:15
TEŞEKKÜR VE İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİ MASAJI 07.04.2017/09.04.2017 TARİHLERİ ARASINDAKİ ALAÇATI OT FESTİVALİ TURUNA EŞİM VE ARKADAŞLARIMIZLA ÜÇ AİLE OLARAK KATILDIK TUR BAŞLANGICINDAN İTİBAREN OPERASYON ALANDA BULUNAN VE BİZLERİ YÖNLENDİREN ZEYNEP HANIM OLMAK ÜZERE BİZLERİ HER KONUDA BİLGİ VEREN BIKMADAN USANMADAN ANLATAN REHBERİMİZ ÇAĞDAŞ BEYE YOLCULUĞUMUZUN EN İYİ VE EMNİYETLİ ŞEKİLDE SAĞLAYAN KAPTANIMIZA DOLAYISI İLE TÜM YARDIMCI OLAN PERSONELE ÇOK ÇOK TEŞEKKKÜR EDER BİR BAŞKA TURLARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN ADNAN NURAY TAPKI