satis@ginzatravel.com Tur ve Operasyon :+90 242 814 62 83 Uçak Bileti İletişim :+90 242 814 22 39
Fiyat 89.00 TL

Sabah erken saatler de Antalya'dan yola çıkıyoruz. Karacaören Barajı güzergah üzeri ilk mola yerimiz olacaktır.Molamızın ardından Gül Festivalinin düzenlendiği Isparta'nın Güneykent Kasabasına doğru yola çıkıyoruz.

 Burada bizleri bekleyen kortej araçlarıyla gül bahçesine nazır muhteşem bir köy kahvaltısının beklediği mekanımıza geçiyoruz.

Kahvaltımızın ardından güllerin geleneksel olarak nasıl toplandıklarını görüp aynı zaman da isteğimiz doğrultusun da bizlere verilen minik keselerimize kendi ellerimizle topladığımız gül yapraklarını doldurarak eşlik ediyoruz.

Hemen sonrasın da Gülhane'ye  geçerek geleneksel yöntemlerle gül suyu ve  gül yağının çıkartılışını  uygulamalı  izledikten sonra gül kokuları arasında fotoğraf çekimi yapıyoruz.

Daha sonra Gülbirlik'e ait olan Gül Müzesini geziyor ve Yöre kadınlarının çalışmalarını sergiledikleri Gül Evi'nde gül ürünleri ve Isparta Halıcılığı hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıyoruz.

Güneykent'te ki Gül kokulu saatlerin ardından Eğirdir'e hareket ediyoruz. Akpınar Tepesinden kuşbakışı bizlere kendisini gösteren ve  Her mevsim renk değiştiren mavisiyle sanki bir deniz edasıyla dalgalanan Eğirdir Gölü çevresinde mola veriyoruz.

Eğirdir Gölü'nün görsel şölenini de  anılarımıza ekledikten sonra Antalya'ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Bir sonra ki Ginza Tur Programın da Görüşmek Dileğiyle...


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

  • ÖĞLEN YEMEĞİ
  • EKSTRA TÜM HARCAMALAR 

" EVİNİZE EN YAKIN NOKTADAN SİZLERİ ALIYORUZ"


 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 

  • LÜKS OTOBÜSLERİMİZ İLE ULAŞIM 
  • BÖLGE İÇİ ÖZEL KORTEJLER İLE ULAŞIM 
  • SABAH SERPME KÖY KAHVALTISI 
  • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ