• Ginza Travel Türkçe
  • Ginza Travel English
  • Ginza Travel Ruski
ANASAYFA / KATEGORİ / BODRUM ACI OT FESTİVALİ

GALERİ

1. GÜN

ANTALYA - BODRUM 

Akşam Servis araçlarımız bulunduğunuz bölgelerden belirtilen saatler de size en yakın caddelerden alarak ( ANTALYA - ALANYA - MANAVGAT- SERİK – KEMER )  bölgelerinden  Hareket Edecektir.

 

2. GÜN

YALIKAVAK –  GÜMÜŞLÜK – TURGUTREİS – ORTAKENTYAHŞİ – BİTEZ – GÜMBET – BODRUM

Sabahın Erken Saatlerinde Tahmini 07:30 da Yalıkavak’ da Gözlerimizi Açıyoruz. Sahil ve Yalıkavak Marina da Serbest Zaman ve Kahvaltı Molası sonrası Gümüşlük’e Hareket ederek Gümüşlük Sahil ve manzara Gezimizi de yaparak Turgutreis’e Hareket Ediyoruz. Turgutreis de Sahil ve Manzara Gezimizide yaptıktan sonra Ortakentyahşi’ye acı Ot Festival alanına Geciyoruz. Festival alanında 2 saat serbest zaman Sonrası ünlü Bitez Sahiline  geçerek Rehberimiz size Çökertme Türküsünün konusunu ve yerini anlatıyor. Yolumuz Üzeri Gümbet’i de ziyaret edip Bodrum Merkez de Otelimize Yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği (AZKA OTEL)  

http://www.azkaotel.com/

 

3. GÜN

BODRUM - DİDİM - ANTALYA

Sabah Otelde aldığımız acık büfe sabah  Kahvaltısı sonrası saat 09.00 otel den çıkış yapacağız. İlk Olarak Bodrum Kalesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Bodrum Limanı ve Bodrum Merkez Gezisi Sonrası Öğlen saatlerinde Didim’e Hareket ediyoruz. Didim’e varışımız ile Birlikte Panoramik Didim Gezisi Sonrası Eşsiz Güzellikteki Koyları Plajlarına Hayran Kalacağız. Didim turumuzu tamamlayarak Antalya’ya hareket ediyoruz. GİNZA TUR ile yaşanmış bu mutluluğu tekrar yaşamak dileklerimiz ile bir başka turda görüşmek üzere bir turumuzu daha burada bitiriyoruz. Sağlıcakla kalın bizimle kalın hoşça kalın.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Ulaşım

·         Zorunlu Seyahat Sigortası

·         1 Gece  5* Otel Konaklama 

·         Otelde Açık Büfe Kahvaltı

·         Otelde Açık büfe Aksam Yemeği

·         Kokartlı Rehberlik

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Extra Harcamalar 

* Yolda alınacak Sabah Kahvaltısı -

* Öğle Yemekleri

* Yolda alınacak Aksam Yemeği

* Müze Ve Ören Yeri Girişleri

 

NOT: TURUMUZ 46 KİŞİLİK LÜX OTOBUS İLE YAPILACAK OLUP REZERVASYON İÇİN İSİM YAZDIRAN İLK 44 KİŞİ TURA KATILACAKTIR. REZERVASYON İÇİN TUR BEDELİNİN % 50 Sİ ÖDENMESİ GEREKLİDİR. KALAN ÖDEME TUR ESNASINDA YAPILABİLİR.

DİĞER TURLAR
GÜL FESTİVALİ & SAGALASSOS
99 TL
URLA ENGİNAR FESTİVALİ
450 TL
2018 Ginza Travel. Bütün Hakları Saklıdır.